Kontaktai



Olaf Martens Direktorius +370 5 2739 008 o.martens@vno.lt
Asistentė +370 5 2739 008 g.daugininkaite@vno.lt
Pardavimo skyrius
Eglė Kiekšienė Pardavimo vadovė
(Patalpų nuoma)
+370 5 2739 354 e.kieksiene@vno.lt
Mantas Šueris Pardavimo vadovas
(Verslo paslaugos)
+370 5 2739 380 m.sueris@vno.lt
Vladas Sakalauskas Pardavimo vadovas
(Automobilių stovėjimas)
+370 5 2739 384 v.sakalauskas@vno.lt
Aurimas Abišala Pardavimo vadovas +370 5 2739 065 a.abisala@vno.lt
Eglė LydekaitytėPardavimo vadovė e.lydekaityte@ltou.lt
Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
Indrė Baltrušaitienė Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė +370 5 2739 324 media@ltou.lt
LSA ir Verslo klubas
Aušra Zlatkuvienė Labai svarbių asmenų aptarnavimo grupės vadovė+370 5 2739 373 a.zlatkuviene@vno.lt
Personalas
Irina Petravičienė Personalo skyriaus specialistė +370 5 2739 331 i.petraviciene@vno.lt
Operacijų skyrius
Tautvydas Butkus Operacijų skyriaus vadovas +370 5 2739 315 t.butkus@vno.lt
Jurij Grigorovič Priešgaisrinio gelbėjimo grupės vadovas +370 5 2739 313 j.grigorovic@vno.lt
Aerodromo operacijų grupė
Arūnas Vengraitis Vadovas +370 5 2739 340 a.vengraitis@vno.lt
Audrius Pundys Transporto eksploatacijos koordinatorius +370 5 2739 340 a.pundys@vno.lt
Artūras Cikanauskas Vyresnysis aerodromo technikas
a.cikanauskas@vno.lt
Operatyvinio valdymo grupė
Ilona Rimkutė Vadovas+370 5 2739 074 i.rimkute@vno.lt
Inžinerijos ir eksploatacijos skyrius
Mindaugas Kazlauskas Vadovas +370 5 2739 392 m.kazlauskas@vno.lt
Olegas Krugliakovas Keleivių terminalo administratorius +370 5 2739 060 o.krugliakovas@vno.lt
Aviacijos saugumo skyrius
Audrius Barysas Vadovas +370 5 2739 049
a.barysas@vno.lt
Mindaugas Kasparavičius Specialistas +370 5 2739 376 m.kasparavicius@vno.lt
Eirimė ValatkevičiūtėSpecialistė+370 5 2739 376 e.valatkeviciute@vno.lt
Dainora TolvaišienėLeidimų biuro administratorė +370 5 273 9390 d.tolvaisiene@vno.lt