Naujienlaiškio prenumerata

2015 10 20

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – spalis

Pratęskite atostogas su Lietuvos oro uostais!

Vasaros sezonas dar nesibaigė – Lietuvos oro uostai siūlo net 67 skirtingas vietas, kuriose galėsite pratęsti atostogas. Rugsėjo mėnesį Lietuvos oro uostų skrydžių žemėlapis pasipildė naujomis kryptimis – iš Vilniaus dabar galite tiesiogiai pasiekti Berlyną, Glazgą, Miuncheną (Memingeną) ir Bilundą, taip pat pagerėjo susisiekimas su Briuseliu, Stokholmu, Helsinkiu, Paryžiumi ir Kijevu. Aviacijoje vasara tęsiasi iki pat spalio pabaigos, tad dar tikrai suspėsite pagauti kelis saulės spindulius užsienyje. O atostogos gali prasidėti jau pačiame oro uoste!

Skrendantiems iš Vilniaus spalį

Užsukite į kino salę „FilmBox LT“ (prie A1 ir A2 vartų) – atnaujinome trumpametražių filmų programą ir spalį skyrėme latvių kūrėjų darbams. Programą rasite čia.

Planuojantiems atostogas kitąmet

Nuo 2016 metų birželio iš Vilniaus į Barseloną pradės skraidinti Ispanijos žemų kaštų oro linijos „Vueling“. Bilietai parduodami jau dabar, jų kaina į vieną pusę prasideda nuo 49,99 EUR. Plačiau.

Planuojantiems atostogas 2017-aisiais

2017 metų liepos 14 d. – rugpjūčio 18 d. bus rekonstruojamas Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo takas, tad aviacinė veikla sostinėje nebus vykdoma. Oro linijos ketina savo skrydžius perkelti į Kauno ir Palangos oro uostus. Plačiau.

Besirūpinantiems saugumu

Nuo rugsėjo 1 dienos pasikeitė keleivių patikros procedūros – pagal ES reglamentą atsitiktiniu būdu atrinkti keleiviai tikrinami specialiu sprogmenų aptikimo įrenginiu. Procedūra trumpa ir paprasta, tad eilėje tikrai praleisite tiek pat laiko, kiek ir anksčiau. Plačiau.

Atvykusiems į Vilniaus oro uostą per anksti

Bendradarbiaujant su „Vilnius Street Art“ festivaliu seną vandens bokštą oro uosto teritorijoje papuošė mėnulis. Sklinda gandai, kad jį galima pamatyti ir iš riedančio lėktuvo. Apsižvalgykite! Plačiau.

Vanduo Jūsų kelionei

Lietuvos oro uostai ir juose veikiančios įmonės jungiasi prie Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) iniciatyvos ir suteikia galimybę savo kelionei buteliuką vandens (0,5 l) už aviacijos saugumo patikros įsigyti už 1 eurą ar netgi mažesnę kainą. Plačiau.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)