Naujienlaiškio prenumerata

2015 11 09

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – lapkritis

Lietuvos oro uostai: jau prasideda žiemos sezonas!

Ruduo už lango dar tik įpusėjo, tačiau aviacijoje jau prasidėjo žiemos skrydžių sezonas. Ar išsirinkote šalį, kurioje norėtumėte praleisti šv. Kalėdas ar pasitikti Naujuosius metus? O galbūt esate slidinėjimo entuziastas ir slides tepėte nuo pat vasaros? Dabar pats metas ieškoti kelionės bilietų! Atskleisime paslaptį – žiemą padaugėja akcijų ir bilietus galima įsigyti pigiau. O kad Jūsų kelionės prasidėtų vien maloniais įspūdžiais, rūpinamės mes – Lietuvos oro uostai.

Keliaujantiems į Skandinaviją

Spalio pabaigoje Skandinavijos oro linijos SAS pradėjo reguliariuosius reisus iš Vilniaus į Oslą. Naujuoju maršrutu tarp Lietuvos ir Norvegijos sostinių bus skraidoma keturis kartus per savaitę. Plačiau.

Bėgantiems nuo žiemos šalčio

Aviakompanija „Ryanair“ pradėjo vykdyti naujus skrydžius iš Kauno į Eilatą ir atgal. Žiemos sezono metu į Raudonosios jūros kurortą keleiviai galės keliauti du kartus per savaitę. Plačiau.

Pasiilgusiems saulės

Nuo šiol į Vilniaus oro uostą atvykstantys žmonės galės pasijusti lyg po Viduržemio jūros pakrantės saule – tokią atmosferą bagažo skyriuje kuria moderni šviesos instaliacija, suteikianti natūralios saulės ir žydro dangaus įspūdį. Ši technologija pirmą kartą pasaulyje pritaikyta oro uosto erdvei. Plačiau.

Planuojantiems vasaros keliones

Kompanija „Ryanair“ pristatė kitų metų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį. Apie skrydžius iš Vilniaus ir Kauno plačiau skaitykite čia.

Atvykstantiems į Vilniaus oro uostą automobiliu

Pažangiausia parkavimo programėlė Europoje – jau Vilniaus oro uoste! Už automobilio stovėjimą „Unipark“ valdomose aikštelėse mokėkite telefonu ir išvenkite eilių prie mokėjimo kasų. Plačiau.

Norintiems pakviesti draugus iš užsienio į Vilnių

Bendradarbiaudami su Baltijos šalių oro linijomis „airBaltic“ sukūrėme vaizdo klipą, pristatantį Vilnių ir tiesioginius skrydžius į Lietuvos sostinę. Pažiūrėkite jį čia.

Statistikos mėgėjams

Per metus Vilniaus oro uoste verslo klasės keleivių skaičius išaugo beveik dešimtadaliu. Nuo Verslo klubo „IDW Esperanza Resort“ atnaujinimo jo paslaugomis pasinaudojo 28,5 tūkst. išvykstančiųjų. Plačiau.

Vertinantiems veiklos skaidrumą

Siekdami užtikrinti įmonės veiklos skaidrumą ir viešumą, Lietuvos oro uostai pristatė nulinės tolerancijos piktnaudžiavimui bei korupcijai politiką. Dabar apie pastebėtus korupcijos ar piktnaudžiavimo atvejus galėsite pranešti ir Jūs. Plačiau.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)