Naujienlaiškio prenumerata

2015 12 15

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – gruodis

Kiek metų Lietuvos oro uostams – 1 ar 100?

Lapkritis Lietuvos oro uostuose buvo kupinas gerų žinių – išlydėjome pirmuosius keleivius iš Kauno į Raudonosios jūros kurortą Eilatą, o tuomet paskelbėme apie dar tris naujus maršrutus, kurie bus pradėti vykdyti jau kitąmet. Pavasarį atsivers nauji horizontai gyvenantiems Vakarų Lietuvoje – tiesioginiai skrydžiai sujungs Lietuvos pajūrį su Varšuva, atsiras ir ilgai lauktas skrydis į Londono Lutono oro uostą. Virš Vilniaus vasarą taip pat stebėsime nematytus lėktuvus – Vokietijos oro linijos „Germania“ skraidins į Ciūrichą, o ispanai „Vueling“ – į Barseloną.

Gruodį mes taip pat neatsikvepiame ir kviečiame užsukti į oro uostus net tuos, kurie nesiruošia keliauti. Klausysime džiazo, domėsimės istorija ir švęsime Lietuvos oro uostų šimtmetį. Įdomu? Ateikite, papasakosime daugiau – juk kartu laukti šv. Kalėdų dar smagiau!

Naujiena: Vilnius – Ciūrichas

Vokietijos oro linijos „Germania“ nuo 2016 m. birželio 2 dienos pradės skraidyti iš Vilniaus į Ciūrichą. Lėktuvas iš didžiausio Šveicarijos miesto nūsų sostinėje leisis du kartus per savaitę. Plačiau.

Naujiena: Kaunas – Eilatas

Lapkričio pradžioje aviakompanija „Ryanair“ pradėjo skrydžius iš Kauno į Eilato Ovda oro uostą. Žiemos sezono metu keleiviai į Izraelį bus skraidinami du kartus per savaitę. Plačiau.

Naujiena: Palanga – Londonas

Skrydžių bendrovė „Wizz Air“ plečia skrydžių žemėlapį Lietuvoje ir nuo 2016 m. kovo 23 d. pradės skrydžius iš Palangos į Londono Lutono oro uostą. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę. Plačiau.

Naujiena: Palanga – Varšuva

Nuo 2016 m. kovo 28 dienos keliaujantieji iš Palangos galės greitai ir patogiai pasiekti Varšuvą, o per ją ir kitus Europos miestus – tokią galimybę suteiks lenkų oro linijos „LOT“. Skrydžiai bus vykdomi 6 kartus per savaitę. Plačiau.

Šventiškai nusiteikusiems

Nors įmonė Lietuvos oro uostai vasarą šventė vienerių metų gimtadienį, aviacijos istorikai teigia, kad šiemet galime švęsti ir daug garbingesnę šimtmečio sukaktį. Vilniaus ir Palangos oro uostuose jau džiazavome, susitikime Kaune! Plačiau.

Ieškantiems naujų skonių

Vilniaus oro uoste atsidarė išskirtinis alaus baras „Švyturys“, kuris suderins ilgametę patirtį turintį to paties pavadinimo prekės ženklo alų su pasaulyje gerai žinomais patiekalais. Užsukite! Plačiau.

Pritrūkusiems vaistų ar kosmetikos

Kaip dažnai tik oro uoste suprantate, kad namie palikote vaistus nuo galvos skausmo ar pleistrą po ilgų atostogų pasivaikščiojimų pavargusioms pėdoms? Vilniaus oro uoste atsidariusi vaistinė Jus išgelbėti nuo papildomų rūpesčių prieš kelionę! Plačiau.

Norintiems apie oro uostus žinoti daugiau

Koks yra tikrasis oro transporto poveikis Lietuvos ekonomikai: 86, 205 ar 869 milijonai eurų? Drauge su ekonomistais skaičiavome, koks yra realus – tiek tiesioginis, tiek netiesioginis, Lietuvos oro uostų poveikis šalies ekonomikai. Plačiau.

Kinomanams

Vilniaus oro uosto kino salė „FilmBox LT“ ir toliau tęsia keleivių pažintį su užsienio kino programomis. Čia vis dar galite išvysti geriausių Europos trumpų filmų programą „Šeštasis „Eurochannel“ trumpametražių filmų turas: Europos jaunimas“. Plačiau.

Vertinantiems pokyčius

Lietuvos oro uostai sparčiai keičiasi ir siekia išbandyti įvairių sričių naujoves, tad nuolat mokosi. Dėl to organizavome Verslo pusryčius, kurių tema – sutarčių valdymo pokyčiai viešajame sektoriuje. Plačiau.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)