Naujienlaiškio prenumerata

2016 01 20

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – sausis

Rekordas: – per metus aptarnavome 4,2 mln. keleivių ir 50 tūkst. skrydžių!

2015-uosius Lietuvos oro uostai užbaigė rekordiškai – per metus aptarnautų keleivių skaičius išaugo 11 proc. ir pasiekė 4,2 milijono. Tai reiškia, kad per Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus skrido daugiau žmonių negu iš viso gyvena Lietuvoje! Jų poreikiams patenkinti buvo įvykdyti daugiau nei 50 tūkst. skrydžių, o šiemet skrydžių pasirinkimas bus dar didesnis.

2016-uosius iš karto pradedame su naujienomis – Jūsų pamėgtos aviakompanijos skelbia apie plečiamą veiklą Lietuvoje! Jau kovo pabaigoje Kaune į dangų pakils pirmasis kompanijos „Wizz Air“ lėktuvas, skrisiantis į Londono Lutono oro uostą, o Palangoje šiltuoju metų laiku įsikurs dar kelios oro linijos – „Belavia“, skraidinsianti į Minską, ir „Ryanair“, siūlysianti patogiai keliauti į Londono Stanstedo oro uostą.

Tikime, kad tai tikrai dar ne paskutinės geros mūsų žinios – laukite daugiau ir planuokite savo keliones iš Lietuvos oro uostų!

Sujudimas Palangos oro uoste

Vasarą Palangoje veiks net 8 skirtingi vežėjai – t.y. dvigubai daugiau nei praėjusiais metais. Prie jau paskelbtų krypčių (Londono Lutono oro uosto ir Varšuvos) prisidės Minskas su „Belavia“ skrydžiais sekmadieniais ir Londono Stanstedo oro uostas, kur du kartus per savaitę skraidins „Ryanair“. Laukia įdomi vasara! Plačiau.

Didėja vežėjų pasirinkimas Kaune

Kompanija „Wizz Air“ šiemet skraidins iš visų trijų Lietuvos oro uostų – aptarnaudama daugiausiai keleivių Vilniuje ir paskelbusi apie veiklos pradžią Palangoje, bendrovė žengia ir į Kauną! Į Londono Lutono oro uostą rožiniai lėktuvai kils penkis kartus per savaitę. Plačiau.

Lietuvos oro uostų statistika

Pernai gerinome vieną rekordą po kito – Vilniuje ir Palangoje buvo viršyti mėnesiniai keleivių srauto rezultatai, o metų pabaigoje sostinės oro uoste peržengta ir trijų milijonų keleivių riba. Galime drąsiai didžiuotis statistika – keleivių skaičius per 12 mėnesių išaugo 11 proc., skrydžių – beveik 6 proc. Taip ir toliau, ar ne? Plačiau.

Patogesnė kelionė iš Vilniaus į Taliną

Kompanija „airBaltic“ skelbia, kad patobulinus susisiekimą su didžiaisiais Europos centrais, bendrovės bilietų poreikis Lietuvoje šoktelėjo 23 proc. Tad nuo balandžio 18 d. aviakompanija dar gerina savo paslaugas ir plėsdama skrydžių tinklą pradeda 10 kartų per savaitę skraidinti iš Vilniaus į Taliną. Plačiau.

Vilniuje – kitokie garsiniai pranešimai

Į Vilniaus oro uostą atkeliavo interaktyvi instaliacija „Jausmų žemėlapis“. Daug dėmesio sulaukęs meno kūrinys, įgarsinantis vaikų ir jaunimo emocijas įvairiose gyvenimo situacijose, sostinėje bus eksponuojamas iki gegužės mėnesio. Plačiau.

Oro uostai – atviri visuomenei

Švęsdami pasaulinę civilinės aviacijos dieną pratęsėme tradiciją atverti duris skirtingų socialinių grupių žmonėms ir į ekskursijas po Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus pakvietėme senjorus iš įvairių senelių globos namų. Kviečiame ir Jus bent virtualiai pasižvalgyti po Vilniaus oro uostą ir pasivaikščioti su mūsų ekskursijų dalyviais! Filmuką rasite čia.

Linkėjimai artimiesiems – tiesiai iš oro uosto

Šventiniu laikotarpiu keleivius skatinome dalintis šiltomis akimirkomis su artimaisiais, gyvenančiais bet kuriame pasaulio kampelyje, ir kvietėme jiems išsiųsti linkėjimus, užrašytus ant specialaus atvirlaiškio. Plačiau.

Lietuvos oro uostuose – ypatingas dėmesys keleiviams

Gruodžio pabaigoje atšventėme jau tradicija tapusią Kliento dieną. Tądien nuo 4 val. ryto iki 16 val. visų oro uostų darbuotojų dėmesys buvo nukreiptas į keleivius ir į specialias jų nustebinimo akcijas. Plačiau.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)