Naujienlaiškio prenumerata

2016 03 08

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – kovas

Pasitikite vasarą su Lietuvos oro uostais!

Nors kalendorinis pavasaris Lietuvoje dar tik žengia pirmuosius žingsnius, Lietuvos oro uostai intensyviai ruošiasi kovo pabaigoje prasidėsiančiam aviaciniam vasaros sezonui. Jame drauge su oro linijomis išplėsime skrydžių pasirinkimo galimybes visuose trijuose oro uostuose Vilniuje, Kaune ir Palangoje, tad pasiūlysime dar daugiau krypčių Jūsų atostogoms.

Tačiau ir iki naujojo sezono pradžios dar turime nemažai svarbių veiklų! Norite pamatyti mūsų darbą iš arti? Susitikime Lietuvos oro uostų organizuojamose „Kliento dienose“ – neišdildomus įspūdžius ir staigmenas garantuojame!

Pramogos oro uostuose
Palieskite Lietuvos himną!

Kovo 11-ąją ir šventinį savaitgalį keliaujančiųjų per Vilniaus oro uostą laukia staigmena – menų sintezės judėjimo „Sintezija“ projekto Hymnos.lt instaliacija „Tautiška giesmė“. Lietuvos himną, atliekamą Kauno valstybinio choro ir Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro, bus galima ne tik išgirsti, bet ir pamatyti ar net paliesti!

Kliento diena

Jau antrus metus iš eilės švęsime „Kliento dieną“. Kovo 18 d. ji vyks Vilniaus oro uoste (čia organizuojamos nemokamos ekskursijos, registruokitės jau dabar!), kovo 23 d. – Palangos oro uoste, o kovo 25 d. – Kauno oro uoste (registracija į ekskursijas taip pat jau vyksta!). O apie gruodį vykusią „Kliento dieną“ ir jos atrakcijas skaitykite čia.

Vilnius taps aviacijos ekspertų traukos centru!

Kovo 13-15 d. Nacionalinėje dailės galerijoje vyks tarptautinė aviacijos konferencija „Connect“. Į ją susirinkę per 400 atstovų iš daugiau nei 50 oro linijų ir 150 oro uostų turės galimybę užmegzti naujus kontaktus, derėtis dėl maršrutų plėtros galimybių ir formuoti aviacijos rinkos ateities vaizdą. Renginio šeimininkais šiemet pasirinkti vieni sparčiausiai augančių oro vartų Europoje – Lietuvos oro uostai.

Daugiau apie konferenciją skaitykite čia.

Mūsų partnerių naujienos
Lininės lauktuvės iš Lietuvos

Nuo šiol Vilniaus oro uoste lauktuves bus galima rinktis iš dar didesnio išskirtinių lietuviškų gaminių asortimento. Naujai atidarytoje parduotuvėje „Linen Tales“ - aukščiausios kokybės lino namų tekstilė. Plačiau.

Kavinė „Juta Jazz Cafe“ atsinaujino

Užsukite į prie A11 įlaipinimo vartų įsikūrusią „Juta Jazz Cafe“ išgerti kavos, paragauti skanumynų bei gerai praleisti laiko atsipalaiduojant prieš skrydį. Rekomenduojame specialų kavinės pasiūlymą „Kiss Lithuania Goodbye“ – obuolių pyrago Latte, juodos duonos sumuštinio ir tinginio rinkinį. Plačiau.

Verslo klubas „IDW Esperanza Resort“ pristato: „SPA Esperanza“

Penkiomis plius žvaigždutėmis vertinama rezidencija, veikianti šalia Trakų, Paunguriuose, atvėrė duris į inovatyvų ir prabangų SPA centrą. „SPA Esperanza“ – naujas traukos objektas, kuris bus įdomus ypatingų patirčių ieškantiems užsienio turistams. Čia atvežta geriausia įranga, kuri teikiama tik aukščiausio lygio SPA visame pasaulyje, pavyzdžiui, „Cloud9“ lopšys, kurių pasaulyje iš viso yra tik šeši. Plačiau.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)