Naujienlaiškio prenumerata

2016 06 10

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – birželis

Lietuvos oro uostai: ar jau susikrovėte lagaminus atostogoms?

Aviacijoje vasaros sezonas prasidėjo jau kovo pradžioje, bet būtent birželį pas mus startuoja dauguma sezoninių skrydžių, o oro uostai prisipildo laimingų žmonių, pasipuošusių skrybėlėmis ir pasiruošusių teptis kremu nuo saulės – juk jiems jau prasideda atostogos. Šį mėnesį maršrutus Lietuvos oro uostuose vykdyti pradės net keturios aviakompanijos – „Germania“ ir „Vueling“ skraidys iš Vilniaus, o „Belavia“ ir „Ukraine International Airlines“ – iš Palangos. Taip pat jau greitai sugrįš ir keliautojų jau pamėgti maršrutai Vilnius–Odesa ir Palanga–Maskva.

Tad užsisakykite bilietus, susikraukite lagaminus, o mes pasitiksime jus Lietuvos oro uostuose ir palydėsime iki lėktuvo, kylančio į gražiausias atostogas!

Naujos kryptys
„Wizz Air“: Vilnius–Nica

Kompanija „Wizz Air“ nuo rugpjūčio 3 d. pradeda skrydžius iš Vilniaus į pietų Prancūziją – Nicą. Į saulėtąją Prancūzijos Rivjerą, dar vadinamą Žydruoju krantu, lėktuvai kils du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais.

„Ryanair“: Vilnius–Oslas

Nuo spalio 30 d. oro linijų bendrovė „Ryanair“ kasdien iš Vilniaus skraidins į pagrindinį Oslo oro uostą – Gardermoen.

„Germania“: Vilnius–Ciurichas – jau vyksta!

Lietuvos ir Šveicarijos susisiekimas oro transportu ir vėl gyvas! Pasveikinome „Germania“ lėktuvą Vilniaus oro uoste – nuostabų vaizdą tarptautinio aviacijos portalo „anna.aero“ žurnalistai įvertino kaip gražiausią savaitės vandens arką visame pasaulyje!

Kas vyksta oro uostuose?
Vilnius: galimybė paremti vargstančius

Vilniaus oro uostas keleiviams suteikė galimybę paremti nepasiturinčius – tam pastatyta dėžė, kurioje galima palikti maisto ar kosmetikos produktus, kurių neleidžiama gabenti oro transportu rankiniame bagaže. Surinkti produktai, bendradarbiaujant su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“, bus perduoti vargstantiems.

Vilnius: investicinis projektas aviacijos verslui vystyti

Pradedamas vykdyti investicinis projektas „VNO Industrial Area“. 8 hektarų plotą užimančioje oro uosto teritorijoje siekiama įkurdinti specifines nedidelių orlaivių priežiūros ir remonto, oro krovinių gabenimo, verslo bei bendrosios aviacijos paslaugas teikiančias įmones.

Kaunas: kitą pavasarį prie oro uosto duris atvers viešbutis

Priešais atvykimo terminalą pradedamos modernaus dviejų aukštų viešbučio „Airhotel“ statybos. Vienu metu 53 numeriuose galės apsistoti 106 svečiai. Viešbučio atidarymas planuojamas jau 2017-ųjų pavasarį.

Palanga: internetinė automobilių stovėjimo rezervacija

Palangos oro uostas pradėjo naudoti internetinę automobilių stovėjimo vietų rezervacijos sistemą. Keleiviai gali iš anksto užsisakyti automobilio stovėjimo vietą ir už ją sumokėti, kad netektų šiais reikalais rūpintis atvažiavus į vietą.

Seimas pritarė oro uostų koncesijos projektui

Koncesijos projekto įgyvendinimas užtikrins šalies pasiekiamumo didinimą kiekviename iš Lietuvos oro uostų: keleivių, skrydžių ir krypčių didėjimą, galimybes atsivesti naujų oro bendrovių išnaudojant koncesininko tinklą.

Klausiame Jūsų!

Lietuvos oro uostai klausia: su kuo ir kur norėtumėte skristi?

Norime išgirsti Jūsų lūkesčius dėl naujų aviakompanijų ir jų maršrutų. Padėkite mums plėsti iš Lietuvos oro uostų pasiekiamų miestų bei šalių skaičių užpildydami anketą.

Rekomenduojame aplankyti
Palanga: pirmasis karatė egzaminas ant kilimo ir tūpimo tako

Birželio 11 d. pirmą kartą daugiau nei 300 vaikų ir suaugusiųjų Palangos oro uoste rodys per metus pasiektus rezultatus – jie laikys karatė kyokushin diržų egzaminą, o kylančių ir besileidžiančių lėktuvų keleiviai taps jų žiūrovais.

Vilnius: tarptautinė šiuolaikinio meno mugė

Birželio 10-12 d. apsilankyti kviečia Vilniaus oro uosto draugas – šiuolaikinio meno mugė „ART Vilnius 2016“. Susitikime Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“!


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)