Naujienlaiškio prenumerata

2016 08 09

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – rugsėjis


Vasara dar nesibaigė!

„Vasara baigiasi tiems, kurie...“ – šią sparnuotą frazę mes užbaigtumėme gana paprastai. Vasara baigiasi tiems, kurie nėra suplanavę rudens kelionių. Lietuvos oro uostuose rugsėjį į šiltuosius kraštus ar atostogų miestus vis dar išlydime būrius atsipalaidavusių poilsiautojų ir tylomis jiems pavydėdami dėliojamės savo darbų grafikus.

Visų pirma galvojame apie žiemos sezoną, prasidėsiantį spalio pabaigoje, ir naujus maršrutus, kuriuos ims vykdyti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose veikiančios aviakompanijos. Jau planuojame ir kitos vasaros darbus, kai mūsų laukia vienas didžiausių iššūkių istorijoje – Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija. Jai turėsime vos 35 darbo dienas, tad liepos 14–rugpjūčio 18 d., bus įtemptos tiek mums, organizuojantiems keleivių ir skrydžių srautus, tiek mūsų partneriams, besirūpinantiems rekonstrukcijos darbų atlikimu ir kokybe.

Mes dirbame tam, kad jūs galėtumėte atsipalaiduoti ir ramiai skristi atostogauti. Rugsėjo mėnuo tam labai palankus, tad išnaudokite saulėtas dienas poilsiui!


Naujos kryptys

„Ryanair“: Vilnius–Berlynas

Naujuoju maršrutu keleiviai iš Lietuvos sostinės į Berlyno Šionefeldo oro uostą nuo rugsėjo 3 d. skraidinami tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. 

„Ryanair": Palanga–Glazgas

Nuo kitų metų kovo „Ryanair“ du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais, oro keliu sujungs Palangą ir didžiausią Škotijos miestą – Glazgą.

 

Rugsėjo naujienos Lietuvos oro uostuose:

  • „Ukraine International Airlines“: Vilnius–Lvovas, nuo rugsėjo 16 d.
  • „Wizz Air“: Kaunas–Eindhovenas, nuo rugsėjo 22 d.

Orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija Vilniuje

Pokyčiai Kauno oro uoste

Kitų metų vasarą skrydžiams iš Vilniaus persikėlus į Kauną, ten prireiks ir papildomos infrastruktūros. Numatoma, kad Kaune bus pastatyti laikinieji keleivių terminalai, įrengta papildoma automobilių stovėjimo aikštelė ir kt. Susipažinti su projektu galite ČIA.

Rekonstrukcijos kaina – 25 mln. eurų

Tokia kaina įvardyta įvertinus, kiek kainuoja įgyvendinti būtinus techninius projekto darbus ir kiek tokie darbai atsiėjo kitiems Europos oro uostams. Numatyta kaina nebegalės būti didinama, nes jau pasibaigę ar įsibėgėję viešieji darbų pirkimo konkursai.  

Visas naujienas apie orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją galite sekti specialioje skiltyje Vilniaus oro uosto interneto svetainėje ČIA

Galite užsisakyti ir specialų naujienlaiškį!


Kas vyksta oro uostuose?

Vilnius: nauja automobilių stovėjimo paslauga

Nauja „Unipark“ paslauga „BLIC“ – automobilio stovėjimas prie keleivių terminalo, greitoji keleivių aviacijos saugumo patikra ir automobilio plovimas – t. y. švarus automobilis, laukiantis savo vairuotojo, grįžtančio iš kelionės.

Kaunas: pasimatymas su lėktuvu

Kauno oro uosto surengtame „Pasimatyme su lėktuvu“ apsilankė tūkstančiai svečių, kurie galėjo pamatyti oro uosto darbą iš arti, pabendrauti su entuziastingais aviatoriais ir, žinoma, susipažinti su lėktuvais. Vaizdo klipą iš šventės žiūrėkite ČIA.


Oro linijų naujienos

„airBaltic“ – greičiausiai klientų ratą auginusios oro linijos Baltijos šalyse

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ liepos mėnesį pasiekė greičiausią klientų augimą tarp pagrindinių Baltijos regiono vežėjų.
    

„Ryanair“ išlieka pirmaujančia aviakompanija pasaulyje

Naujausias IATA pasaulio oro bendrovių tyrimas patvirtino, kad „Ryanair“ pasaulyje išlieka pirmaujančia aviakompanija, kuri per metus pervežė daugiau klientų nei bet kuri kita oro bendrovė.
Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)