Naujienlaiškio prenumerata

2016 10 14

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – spalis

Lietuvos oro uostai apsukų nemažina: keliaujančių daugėja

Rugsėjį visuose Lietuvos oro uostuose džiugiai stebėjome keleivių skaičiaus augimą. Labiausiai padaugėjo iš Vilniaus oro uosto keliaujančių į Stokholmą, Taliną, Kijevą ir Oslą, iš Kauno - į Londoną ir Kopenhagą.

Toliau stebina Palangos oro uostas, kuris pagal augimo tempą (61 proc.) – antras Europoje. Šis oro uostas parodė puikius trijų ketvirčių rezultatus, o rugsėjį aptarnavo 61 proc. daugiau keleivių nei pernai per tą patį laikotarpį. Labiausiai tai lėmė naujų, šiais metais pradėtų vykdyti maršrutų populiarumas.

Nuo kovo pabaigos daugiau lėktuvų skraido ir Kaune – čia veiklą pradėjo ir žiemos sezone dar daugiau naujienų savo maršrutų tinkle pasiūlys „Wizz Air“.

Naujas žiemos sezonas Lietuvos oro uostuose prasidės jau spalio 30 dieną – sekite naujienas ir planuokite keliones!

Naujos kryptys
„Wizz Air“: Vilnius–Baris

Saulėtoji pietų Italija jau laukia! Pirmadieniais ir penktadieniais vykdomi skrydžiai padės suplanuoti puikų savaitgalį ar visą savaitę toli nuo lietuviško rudens.

„airBaltic“: iš Vilniaus – į Paryžių ir Miuncheną

Nuo kitų metų pavasario oro bendrovė „airBaltic“ pradės iš Vilniaus skraidinti į Miuncheną ir grąžins skrydžius į pagrindinį Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą.

Spalio-lapkričio naujienos Lietuvos oro uostuose:

„Ryanair“: Vilnius – Oslas, nuo spalio 30 d.
„Ryanair“: Vilnius – Malta, nuo spalio 30 d.
„Wizz Air“: Kaunas – Stavangeris, nuo spalio 30 d.
„Wizz Air“: Vilnius – Reikjavikas, nuo spalio 31 d.
„Wizz Air“: Kaunas – Bergenas, nuo spalio 31 d.
„Wizz Air“: Kaunas – Olesiundas, nuo lapkričio 1 d.
„Ryanair“: Vilnius – Lidsas (Bradfordas), nuo lapkričio 4 d.

Orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija Vilniuje
Skrydžių tvarkaraščio pokyčiai

Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos metu, dauguma oro bendrovių skrydžius nukreips į Kauno oro uostą. Susisiekimas su didžiausiais Europos miestais išliks puikus, o skrydžių kai kuriomis kryptimis gali net padaugėti.

Patikimo rangovo paieška

Paskelbus atvirą ir viešą konkursą Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos rangos darbams pirkti, ieškomas rangovas, kurio darbų kokybė ir reputacija nekeltų abejonės.

Kas vyksta oro uostuose?
Vilnius: galimybė įsigytas prekes atsisiųsti namo

Įdiegėme dar vieną naujovę keleiviams. Pirkiniai, prieš skrydį įsigyti neapmokestinamųjų prekių parduotuvėse (angl. - „duty free“), nuo šiol gali būti pristatyti tiesiai į namus.

Vilnius: jau aptarnauta 3 mln. keleivių

Spalio 9 dieną pagerintas praėjusių metų rekordas – Vilniaus oro uostas aptarnavo 3 milijonus keleivių net 48 dienomis anksčiau negu 2015-aisiais.


Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos plėtrai – paramos paketas

Skrydžių bendrovės, norinčios plėsti reguliarių tiesioginių skrydžių maršrutus iš Lietuvos, iki spalio 23 d. gali pretenduoti į naują paramos paketą iš Maršrutų plėtros fondo.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)