Naujienlaiškio prenumerata

2017 01 17

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – sausis

Lietuvos oro uostams 2016 m. – geriausi per visą istoriją

Kaip ir kiekvienų metų pradžioje, Lietuvos oro uostai apžvelgė praėjusių metų rezultatus. Šįkart skaičiai itin džiuginantys – 2016-ieji mums buvo rekordiniai metai.

Iš viso per metus aptarnauta 4,8 mln. keleivių, tai – 13 proc. daugiau nei pernai, o skrydžių skaičius padidėjo 5 proc. ir pasiekė 52 tūkst. Tai – didžiausi skaičiai, užfiksuoti Lietuvos oro uostų istorijoje.

Sparčiausiai augo Palangos oro uostas – keleivių skaičius čia išaugo net 60 proc. ir pasiekė 233 tūkst. Tradiciškai, smarkiai paūgėjo ir pagrindiniai šalies oro vartai – Vilniaus oro uostas, kuriame per 2016 m. iš viso aptarnauta 3,8 mln. keleivių – 14 proc. daugiau nei 2015 m.

Kauno oro uostas pernai išlaikė stabilumą, o šiemet būtent jam bus skiriamas didžiausias dėmesys, kadangi vasarą laukia vienas svarbiausių Lietuvos oro uostų projektų – Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija, kurios metu skrydžiai iš sostinės bus nukreipti į Kauno oro uostą.

Džiaugiamės rezultatais ir lauksime jūsų sugrįžtančių į Lietuvos oro uostus 2017-aisiais!

Naujos kryptys
„Wizz Air“: Vilnius-Geteborgas

Nuo šių metų kovo 26 d., dukart per savaitę, trečiadieniais ir sekmadieniais, iš Vilniaus „Wizz Air“ skraidins į antrą pagal dydį Švedijos miestą, pagrindinį šalies jūrų uostą Geteborgą.

„Wizz Air“: Vilnius-Grenoblis

Nuo šiol kiekvieną šeštadienį „Wizz Air“ iš Vilniaus skraidins į Grenoblį, pietryčių Prancūzijos miestą, itin mėgstamą žiemos sporto mėgėjų. Grenoblio oro uostas – tai „vartai“ į Prancūzijos Alpes.

Orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija Vilniuje
Vilniaus oro uosto taką rekonstruos bendrovė „A.C.B.“

Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos konkursą laimėjo bendrovės „A.C.B.“ vadovaujamas įmonių konsorciumas. Nugalėtojas nustatytas įvertinus konkurso dalyvių kvalifikaciją bei jų pasiūlymų atitikimą konkurso sąlygoms.

Apie rekonstrukciją žino daugiau nei pusė šalies gyventojų

Siekiant išsiaiškinti gyventojų žinias ir nuomonę apie projektą, rinkos tyrimų bendrovė „Spinter“ atliko gyventojų apklausą, iš kurios paaiškėjo, kad apie rekonstrukciją žmonės žino, tačiau tik nedidelė dalis jų turi išsamią informaciją.

Kas vyksta oro uostuose?
Kaunas: prasidėjo terminalo rekonstrukcija

Kauno oro uoste pradėti keleivių terminalo rekonstrukcijos darbai, truksiantys penkis mėnesius. Po rekonstrukcijos sutrumpės keleiviams būtinų procedūrų laikas, padvigubės parduotuvių plotas ir bus pasiruošta vasarai, kai dėl Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos skrydžiai bus perkelti į Kauną.

Vilnius: keleiviai gali išbandyti moderniausius baldus

Bendrovė „Narbutas“ sukūrė poilsio ir darbo erdvę Vilniaus oro uosto laukimo salėje. Išskirtinio dizaino ir unikalios formos baldai leis užtikrinti, kad laukiantys skrydžio žmonės jaustų kuo daugiau komforto ir mažiau streso.

Keičiasi rankinio bagažo reikalavimai

Nuo šiol išskristi besiruošiantys keleiviai rankiniame bagaže nebegalės gabenti medicininio termometro, kuriame yra gyvsidabrio. Šis reikalavimas, įvestas vadovaujantis pasikeitusiomis Tarptautinės oro transporto asociacijos Pavojingų krovinių taisyklėmis, pasaulio oro uostuose įsigaliojo nuo sausio 1 d.

Vilnius: oro uosto internetas greitesnis už Europos milžinų

Vilniaus oro uosto belaidžio interneto ryšys yra vienas greičiausių Europoje, rodo interneto paslaugų kokybę vertinančio startuolio „Rotten Wifi“ surinkti duomenys. Pagal vidutinį duomenų atsisiuntimo greitį pagrindinis šalies oro uostas užima antrąją vietą.

Kliento dienos proga Lietuvos oro uostai keleivius stebino staigmenomis

Gruodžio 22-ąją Lietuvos oro uostai minėjo Kliento dieną. Šia proga visų trijų miestų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – oro uostuose nuo pat ankstyvo ryto keleiviams buvo skiriamas išskirtinis dėmesys.

Kliento dieną organizavome ekskursiją po įprastai keleiviams nematomas Vilniaus oro uosto zonas. Skaitykite įspūdžius čia .

Daugiau nuotraukų iš ekskursijos.

Video klipas iš ekskursijos.

Dar kartą ačiū visiems apsilankiusiems!

Oro linijų naujienos

„Wizz Air“ Lietuvoje 2016 m. pervežė 1,2 mln. keleivių

Bendrovė „Wizz Air“ 2016 m. orlaivių parką papildė 9 „Airbus A321“ tipo orlaiviais, pasiūlė 17 naujų kelionių krypčių ir skrydžių tinklą papildė daugiau nei 100 naujų maršrutų. Lietuvoje bendrovė pervežė 27 proc. daugiau keleivių nei ankstesniais metais.


Atgal į sąrašą


0
Guest
Sveiki, kiek žmonių tiek nuomonių bet bent jau man geriausi bilietai yra šioje internetinėje sveyainėje http://www.skrydis.lt/ visada juos čia perku ir visada lieku patenkinta tiek bilietų kainomis tiek aptarnavimu
Vardas 0
Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)