Naujienlaiškio prenumerata

2017 02 24

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – vasaris

Dar žingsniu arčiau tikslo – pasirašyta sutartis su tako rekonstrukcijos darbų rangovu

Šią vasarą vyksianti Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija neišvengiamai artėja, o mes kruopščiai jai ruošiamės! Vasario pabaigą vainikavo svarbus įvykis – pasirašėme rekonstrukcijos darbų atlikimo sutartį su Latvijos bendrovės „A.C.B.“ vadovaujamu įmonių konsorciumu.

Pasirašę sutartį žengiame į kitą projekto etapą – jau kovą Vilniaus oro uoste bus pradėti paruošiamieji rekonstrukcijos darbai, kurie parengs oro uostą pagrindiniam etapui, startuosiančiam liepos 14 d.

Rugpjūčio 18 d. keleivius Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo takas pasitiks iš esmės atsinaujinęs: bus paklota nauja asfalto danga su šalčiui atspariu apsauginiu sluoksniu, pakeisti nuotekų ir drenažo sistemų vamzdžiai bei įrengta nauja signalinių žiburių sistema. Reguliariai prižiūrint techninę tako būklę, visapusišką skrydžių saugumą galėsime užtikrinti dar 20-iai metų!

Rekonstrukcijos rangovu tapusi latvių bendrovė „A.C.B.“ turi sukaupusi nemažai patirties rekonstruojant Latvijos oro uostus. Įmonė jau bene 20 metų reguliariai vykdo darbus Rygos oro uoste, taip pat atliko darbus NATO oro uoste Lielvardėje.
Plačiau apie tai skaitykite čia.

Norite rekonstrukcijos naujienas sužinoti pirmieji?
Sekite mus Vilniaus oro uosto Facebook paskyroje !

Naujos kryptys
„RusLine“: tiesioginiai skrydžiai į Sankt Peterburgą

Jau nuo pavasario pabaigos iš Vilniaus ir Palangos oro uostų pradedami tiesioginiai skrydžiai į Sankt Peterburgą. Aviakompanijos „RusLine“ skrydžiai iš Vilniaus bus pradėti gegužės 22 d., o iš Palangos – birželio 10 d.

„Ryanair“: iš Vilniaus – į Kelną ir Niurnbergą

Spalio pabaigoje „Ryanair“ pradės vykdyti du naujus maršrutus iš Vilniaus. Iš pagrindinių šalies oro vartų du kartus per savaitę bus galima pasiekti du Vokietijos miestus – Kelną ir Niurnbergą.

Kas vyksta oro uostuose?
Vilnius: sukurtas internetinis oro uosto vidaus žemėlapis

Nuo šiol Vilniaus oro uosto vidaus žemėlapį galima pamatyti per „Google Maps“. Toks sprendimas priimtas siekiant pagerinti keleivių patirtį ir suteikti galimybę jiems susipažinti su oro uostu dar prieš kelionę.

Vilnius: daugiau privalumų keliaujantiems

SEB bankas pristatė naują išskirtinių privilegijų kredito kortelę „MasterCard World Elite“, su kuria galima nemokamai pasinaudoti Vilniaus oro uosto greitąja keleivių patikros paslauga.

Palanga: atsidarė Medicinos banko padalinys

Palangos oro uoste keleiviai nuo šiol turės galimybę pasinaudoti Medicinos banko paslaugomis. Oro uoste atsidariusiame padalinyje daugiausia dėmesio bus skiriama valiutos keitimo paslaugai.

Parama, skirta auginti Lietuvos pasiekiamumą

Lietuvos oro uostai paskelbė remsiantys vežėjus, kurie imsis iš šalies oro uostų skraidinti keleivius naujomis kryptimis, būtinomis Lietuvos ekonomikai augti ir tarptautiniams projektams plėsti. Lėšos bus skiriamos iš Maršrutų plėtros fondo.

Oro linijų naujienos
„Austrian Airlines“: solidi maršruto Vilnius-Viena sukaktis

25 metai – tiek laiko „Austrian Airlines“ skraidina keleivius tarp Vilniaus ir Vienos. Tai vienas seniausių tarptautinių oro maršrutų Nepriklausomoje Lietuvoje.

„Ryanair“ : 10 mln. keleivių Lietuvos oro uostuose

Vasario pradžioje „Ryanair“ šventė tai, kad per Lietuvos oro uostus jau skraidino 10 mln. keleivių. Vilniuje, Kaune bei Palangoje veikianti oro bendrovė tokį klientų skaičių sukaupė nuo veiklos šalyje pradžios 2005 m.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)