Naujienlaiškio prenumerata

2017 03 17

Lietuvos oro uostų naujienlaiškis – kovas

Lietuvos oro uostuose prasideda aviacinė vasara!

Nors į Lietuvą dar tik mažais žingsniais žengia pavasaris, Lietuvos oro uostai jau intensyviai ruošiasi kovo pabaigoje prasidėsiančiam vasaros skrydžių sezonui. Aviacinės vasaros metu išplėsime maršrutų žemėlapį, todėl keleiviai galės rinktis iš dar platesnio atostogų krypčių spektro!

Suskaičiavome, kad iš viso per šiuos metus iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų lėktuvai pradės skraidyti dešimčia naujų krypčių, iš kurių net septynios – iš pagrindinių šalies oro vartų.

Tačiau tai dar ne viskas! Ketiname ir toliau didinti maršrutų skaičių bei pagyvinti šalies turizmo rinką, tik šįkart tai daryti planuojame pirmiausia padiskutavę su šalies verslininkais ir įvertinę realius jų poreikius. Juk naujos kryptys aktualios visiems mūsų keleiviams – tiek išsiruošusiems atostogų, tiek keliaujantiems verslo reikalais.

Nesvarbu, kur bekeliautumėte, mes lauksime jūsų Lietuvos oro uostuose!

Kovo 26 d. – vasaros sezono startas

Šiltuoju metų laiku iš Vilniaus su „airBaltic“ bus galima pasiekti Paryžių (Šarlio de Golio oro uostą), o su „Wizz Air“ – Geteborgą. Šie skrydžiai pradedami kovo 26 d.

Nuo kovo 27 d. „airBaltic“ pradeda vykdyti skrydžius kryptimi Vilnius–Miunchenas, o nuo kovo 30 d. „Ryanair“ skraidys maršrutu Palanga–Glazgas.

Orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija Vilniuje
„CityBee“ gerina susisiekimą tarp Vilniaus ir Kauno

Nuo šiol vilniečiai ir kauniečiai „CityBee“ galės naudotis ir tarpmiestinėms kelionėms – paėmus automobilį Vilniuje, jį bus galima palikti Kaune ir atvirkščiai. Naujovė itin pasitarnaus Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu, kai keleiviams bus ypač aktualus susisiekimo tarp Vilniaus ir Kauno oro uosto.

Patarimai efektyviam rekonstrukcijos projektui – iš užsienio kolegų

Vilniaus oro uosto tako rekonstrukcija – vienas svarbiausių įvykių Lietuvos aviacijos rinkoje. Rekonstrukcija reikalauja kruopštaus pasiruošimo, todėl patirties semiamės iš užsienio kolegų, sėkmingai įgyvendinusių panašios apimties rekonstrukcijas Milano Bergamo bei Austrijos miesto Klagenfurto oro uostuose.

Vežėjus kviečiame užtikrinti susisiekimą tarp šalies oro uostų

Siekdami užtikrinti keleivių patogumą ir sklandų susisiekimą tarp Kauno oro uosto ir Vilniaus, kai 35 dienoms skrydžiai bus nukreipiami į Kauną, Lietuvos oro uostai pakvietė vežimo kompanijas teikti planus, kurie padėtų tai įgyvendinti efektyviausiu įmanomu būdu.

Visos Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos naujienos – vienoje vietoje mūsų interneto puslapyje ir Vilnius airport FB paskyroje .


Kas vyksta oro uostuose?
Šių metų vasarį – 15 proc. daugiau keleivių nei pernai

Lietuvos oro uostai ir toliau sėkmingai auga – šių metų vasarį šalyje aptarnauta beveik 15 proc. daugiau keleivių nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, o skrydžių skaičius išaugo dešimtadaliu! Iš viso per paskutinį žiemos mėnesį šalies oro uostuose aptarnauta virš 325 tūkst. keleivių ir beveik 3700 skrydžių.

Lietuvos oro uostai – Baltijos šalių lyderiai

Dėl praėjusiais metais išaugusio keleivių ir krypčių skaičiaus, Lietuvos oro uostai skaičiavo rekordinius metus, o išskirtinius rezultatus pademonstravęs Palangos oro uostas net pateko į sparčiausiai 2016 m. augusių Europos oro uostų penketuką.

Maršrutų plėtra – įvertinus šalies verslininkų poreikius

Šiemet iš trijų Lietuvos oro uostų bus galima pasiekti dešimt naujų krypčių, tačiau tai dar ne viskas! Lietuvos oro uostai ir toliau ketina didinti maršrutų skaičių, tačiau tai daroma padiskutavus šia tema su šalies verslininkais ir įvertinus realius jų poreikius.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)