Naujienlaiškio prenumerata

2014 02 25

Naujienlaiškis 2014-02

2014-aisiais mes - draugiškesni aplinkai

Vilniaus oro uostas naujuosius metus pradeda su nauja aplinkosaugos ir ekologinės savimonės skatinimo iniciatyva: oro uosto terminaluose įrengtos naujos atliekų rūšiavimo šiukšliadėžės, sukurtos ir įrengtos bendradarbiaujant su vienu didžiausiu popieriaus pakuočių gamintojo „Smurfit Kappa Baltic“ atstovybe Lietuvoje. Naujos atliekų rūšiavimo šiukšliadėžės visiškai pakeitė senąsias šiukšlių dėžes.

Iniciatyvos Vilniaus oro uostas ėmėsi, siekdamas tapti draugiškesnis gamtai kartu su savo keleiviais ir verslo partneriais, kurie yra vis labiau sąmoningi ir atsakingi. Naujosios iš ekologiško kartono pagamintos šiukšliadėžės atrodo estetiškai ir puošia terminalą. Unikalaus grafinio dizaino dėka šiukšliadėžė yra pastebima, informatyvi ir skatinanti keleivius rūšiuoti atliekas. Nusidėvėjus naujoms atliekų rūšiavimo šiukšliadėžėms, dėžes bus galima perdirbti ir taip toliau tausoti išteklius.

„Smurfit Kappa Baltic“ tokias pačias atliekų rūšiavimo šiukšliadėžes jau įrengė Kauno ir Palangos oro uostuose siekiant sukurti vieningą atliekų rūšiavimo sistemą.
1Atliekriavimo.jpg

Skrydžių naujienos

Vilniaus oro uosto reguliariųjų skrydžių tvarkaraštį papildė naujos kryptys
2Paryius.jpg
3Stokholmas.jpg4Talinas.jpg
 


5Stambulas.jpg

Meilės miestas Paryžius: Keliauti į Paryžių nuo šiol galite naudodamiesi Lietuvos oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ paslaugomis, kuri skrydžius nauja kryptimi pradėjo vasario 14 d. Išskridę ankstų penktadienio rytą, jus galite praleisti nuostabų savaitgalį Prancūzijos sostinėje ir grįžti į Vilnių sekmadienį. Skrydžiai pirmyn ir atgal vyksta kartą per savaitę.

Švedijos sostinė Stokholmas: gegužės 8 d. bus pradėti tiesioginiai skrydžiai į Stokholmą. Jus skraidins norvegų aviakompanija „Norwegian AirShuttle“, plečianti savo veiklą Lietuvoje. Skrydžiai į Arlandos oro uostą vyks tris kratus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Prekyba bilietais jau pradėta www.norwegian.com svetainėje.

Kaimyninis Talinas: Artimas Talinas taps dar artimesnis. Nuo kovo 12 d. nacionalinės „Air Lituanica“ oro linijos pradeda skrydžius į Estijos sostinę Taliną darbo dienomis, rytais ir vakarais. Ypatingai patogus verslo kelionėms, „Air Lituanica“ lėktuvas kils 7.30 val. ryte, ir leisis 9.00 val. Taline. Vakare lėktuvas kils 17.55 val., ir leisis 19.25 val.

Populiarusis Stambulas: Nuo šių metų balandžio 28 dienos ketvirtos didžiausios oro linijos Europoje „Turkish Airlines“ didins reguliariųjų skrydžių iš Vilniaus skaičių nuo 3 savaitinių iki 6 savaitinių skrydžių. Papildomi trys skrydžiai vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais. Dažni skrydžiai Lietuvos keleiviams pasiūlys dar patogesnius išvykimo laikus ir geresnį tranzitinį susisiekimą su pasauliu per Stambulo oro uostą.

Daugiau naujienų iš „Air Lituanica“:

Nuo kovo mėnesio oro linijų bendrovė ims didinti reguliariųjų skrydžių dažnumą. Kovo 5 d. prasideda skrydžiai į Berlyną, kurie bus vykdomi 5 kartus per savaitę, o nuo kovo 17 d. - kasdien, išskyrus šeštadienį. Nuo kovo 13 d. aviakompanija į Prahą skraidins 5 kartus per savaitę darbo dienomis. Nuo kovo 16 d. į Miuncheną bus galima skristi 4 kartus per savaitę. Naujuoju reisu į Paryžių nuo gegužės mėnesio galėsite skristi 5 kartus per savaitę.

Oro uoste

Nauja „Coffee and Snacks“ kavinukė atvykimo terminale

Alkį nuo šiol galėsite numalšinti naujai atsidariusioje kavinėje "Coffee & Snacks", kur siūlome gardžios kavos bei šviežių užkandžių: salotų, ką tik iškeptų karštus sumuštinių, lietinių ar pikantišką pyragą. Smaližiai čia ras ledų keptuose vafliuose, didelę įvairovę sausainių, bandelių, pyragų ir kitų saldumynų. Taip pat galėsite mėgautis šalta kava, šviežiomis sultimis, pieno kokteiliais, gaiviaisiais ir alkoholiniais gėrimais arba pavalgyti dienos pietus.

6Coffeeandsnacks.png

Naujos prekybos vietos išvykimo terminale:

7Morka.jpgVaikų prekės „Morka“: Vilniaus oro uoste visai neseniai įsikūrė dailus namelis, kuriame veikia vaikiškų prekių parduotuvėlė "Morka". Čia rasite Lietuvos dizainerių vaikams kurtus drabužėlius, žaislus, juvelyrinių dirbinius, aksesuarus ir dar daug daugiau. Visos "Morkos" prekės yra tarsi maži meno kūriniai, pagamintos Lietuvoje iš kokybiškų medžiagų. Be to, čia rasite ir populiarių lietuviškų gardumynų – „Tutu“ ledinukų, „Chocolate Naive“ gardėsių ir naujos Ali šokoladinės saldainių. „Morkos“ namelį rasite Išvykimo terminale Šengeno zonoje šalia keleivių laipinimo vartų A11 ir A12.

8DaVinci.jpgAuksinė „DaVinci“ oazė: Išvykimo terminale, dešiniojoje pusėje priešais Valstybės sienos patikros postą jau veikia nauja itališkų juvelyrinių gaminių ir suvenyrų parduotuvė „DaVinci". Asortimentas jus maloniai nustebins ne tik kokybe ir prabanga, bet ir vienetiniais rankų darbo gaminiais. Kviečiame apsilankyti!

Elektroninės cigaretės VAEPE:
Dar vienas daikčiukas iš ateities - jau pas mus! Išvykimo terminale, dešinėje pusėje iš karto praėjus keleivių patikrą, jau veikia VAEPE salonas. Šioje pirmojoje PREMIUM klasės elektroninių cigarečių parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės produktus, išsiskiriančius savo Skandinavišku dizainu, funkcionalumu ir puikia kokybe.

Įrengtas antrasis širdies gaivinimo aparatas:

9irdies.jpgNatūraliais maisto papildais, skirtais išsaugoti širdies sveikatą, prekiaujanti kompanija „Natural Pharmaceuticals“ Vilniaus oro uostui padovanojo jau antrą automatinį išorinį širdies defibriliatorių. Išmanusis aparatas buvo įrengtas TVOU ne Šengeno zonoje – sterilioje oro uosto erdvėje, kur skrydžių kasdien laukia ypač dideli keleivių srautai. Šiuo aparatu ištikus nelaimei gali pasinaudoti bet kuris keleivis: defibriliatorius yra automatizuotas ir jį naudojant, pats teikia garsines instrukcijas.Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)