Naujienlaiškio prenumerata

2014 06 06

Naujienlaiškis 2014-06

Vilniaus oro uoste atsidarė Raudonojo Kryžiaus atstovybė

Kaip teisingai padėti draugui užspringus? Prieš skrydį jaučiate padidėjusį kraujospūdį ir norite jį pamatuoti? Kaip rūpintis savo sveikata keliaujant oru? Ir kaip į šiuos klausimus Jums gali padėti atsakyti, rodos, toks pažįstamas raudono kryželio simbolis?

Kol laukiate savo skrydžio, atsakymus į daugelį šių klausimų padės rasti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos savanoriai. Išvykimo terminale, laukimo zonoje tarp A4 IR A3 laipinimo vartų įsikūrusiame informaciniame stende „Užsidėk pliusą” jie draugiškai priims kiekvieną besidomintį. Be to, laikas nuo laiko šiame stende vyks vieši ir visiems prieinami pirmosios pagalbos teikimo mokymai. Užsukite!

Skrydžių naujienos

“Norwegian” pradėjo skraidyti į Stokholmą

“Norwegian” pradėjo skraidyti į StokholmąNetrukus sueis mėnuo naujausiai oro bendrovės „Norwegian Air Shuttle“ krypčiai iš Vilniaus oro uosto. Gegužės 8 d. startavo norvegų maršrutas Vilnius – Stokholmas. Reguliarieji skrydžiai į Stokholmo Arlandos oro uostą orlaiviu Boeing 737-800 vyksta tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Beje, Stokholmas šią vasarą pelnytai karaliauja Vilniaus oro uosto tvarkaraštyje kaip geriausiai iš mūsų sostinės pasiekiamas Europos miestas šį sezoną.

„Ryanair“ ir „SAS“ paskelbė būsimo žiemos sezono skrydžių iš Vilniaus tvarkaraščius

„Ryanair“ ir „SAS“ paskelbė būsimo žiemos sezono skrydžių iš Vilniaus tvarkaraščius2014-2015 m. aviacinį žiemos sezoną pigių skrydžių operatorius „Ryanair“ skraidys 9 maršrutais iš Kauno oro uosto ir 11-a – iš Vilniaus. Per savaitę aviakompanija įvykdys 126 skrydžius. Kauno oro uosto skrydžių tvarkaraštyje numatyti papildomi skrydžiai į Birmingemą ir Londono Getviko oro uostą, o Vilniuje didės skrydžių į Briuselį, Romą ir Paryžių dažnis.

Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS š.m. gruodžio 19, 21, 26 bei 28 dienomis ir 2015 m. sausio 4 bei 5 dienomis keleiviams pasiūlys tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo. Bilietus jau galima įsigyti aviakompanijos internetiniame tinklapyje.

„Finnair“ švęs 20 metų veiklos Vilniaus oro uoste sukaktį

„Finnair“ švęs 20 metų veiklos Vilniaus oro uoste sukaktįBirželio 10 d. Suomijos aviakompanija „Finnair“ švęs drauge su keleiviais ir visu Vilniaus oro uostu. Tądien minėsime aviakompanijos 20 metų veiklos Vilniuje jubiliejų. Didžiausia Suomijos ir viena didžiausių Europos oro kompanijų „Finnair“ per metus aptarnauja daugiau negu 8 milijonus keleivių ir siūlo vienus patogiausių jungiamųjų skrydžių iš Helsinkio į egzotiškąją Aziją bei iš Vilniaus sudėtingiau pasiekiamus Europos miestus.

Šią vasarą iš Vilniaus skrendame:

Šią vasarą iš Vilniaus skrendame

Oro uosto naujienos

Vasaros naujiena – ekskursijos oro uoste

Vasaros naujiena – ekskursijos oro uosteAr žinojote, kad Vilniaus oro uostą skersai ir išilgai galima išvaikščioti net ir neturint lėktuvo bilieto? Be to, galima pasivažinėti po aerodromą, pereiti tarnybinę keleivių patikrą, išmėginti oro uosto ugniagesių-gelbėtojų įrangą ir sėsti į keleivinio lainerio piloto kabiną! Visa tai patirti gali visi - nuo mažiausių iki suaugusiųjų, tereikia surinkti grupę ir atkeliauti į ekskursiją mūsų oro uoste. Daugiau informacijos apie datų rezervaciją ir bilietus šiai vasarai skaitykite čia: http://www.vno.lt/lt/informacija-keleiviams/ekskursijos-oro-uoste/

Atvykimo terminale atidaryta vasaros terasa

Atvykimo terminale atidaryta vasaros terasaVilniaus oro uosto atvykimo terminalo didysis balkonas vėl atviras keleiviams ir svečiams. Šią vasarą čia veiks kavinės „Coffee and Snacks“ vasaros terasa. Ledai, gaivūs užkandžiai ir ypač gardūs vaisių kokteiliai puikiai derės prie oro uosto prieigų panoramos. Oro uosto vasaros terasa dirbs kiekvieną dieną nuo 9.00 iki 23.00 val. atvykimo terminalo II a. esančiame lauko balkone.

Išvykimo terminale – naujas siuntų terminalas keleiviams

Išvykimo terminale – naujas siuntų terminalas keleiviamsDrauge su partneriais skubių siuntų operatoriumi "Cargobus" pristatome specialų siuntų terminalą keleiviams. Neišmeskite jums brangių lauktuvių ar daiktų, netilpusių į rankinį ar registruotą bagažą. Verčiau saugiai ir patogiai išsiųskite jas sau į namus, draugams ar giminaičiams Lietuvoje arba užsienyje.

"Cargobus" siuntų terminalas veikia išvykimo terminale keleivių registracijos salės centre esančiame TAS informacijos centre. Iki 3 kg sveriančios siuntos siuntimas Lietuvoje kainuoja nuo 30 Lt, į Didžiąją Britaniją ir daugelį kitų ES šalių – apie 140 Lt. Daugiau informacijos apie siuntimo kainas ir sąlygas kviečiame skaityti čia: http://www.cargobus.lt/

Įdomioji statistika

Nuo naujųjų metų Vilniaus oro uostas aptarnavo 1 050 602 keleivius (9,3 proc. daugiau negu pernai tuo pačiu laikotarpiu) ir 14 334 skrydžius (16,5 proc. daugiau negu pernai tuo pačiu laikotarpiu) 

Populiariausių krypčių dešimtuko viršūnėje – nenugalimas Londonas.

Populiariausių krypčių dešimtuko viršūnėje – nenugalimas Londonas


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)