Leisti

 

Ar teko Jums kada ragauti akimis? O jausti skonį liečiant? Ar galite užuosti garsą ir girdėti kvapą?

Vilniaus oro uostas, siekdamas tapti potyrių oro uostu, kartu su AMRES ART galerija atveria ypatingą erdvę keleiviams. Joje bus galima atsiriboti nuo informacinio triukšmo, aplinkos primetamų stereotipų, nurimti ir mėgautis akimirka „čia ir dabar“.

 

Apie pojūčius

Ar pastebėjote, kad šiuolaikiniame technologijų pasaulyje, gyvendami tarp gausybės pakaitalų, prarandame pojūčių aštrumą - gebėjimą jausti aplinką, kurti ir net sėkmingai pasirinkti?

Išvykimo salėje įsikūrusi AMRES ART potyrių erdvė – tai vaizdinių, kvapų ir tekstūrų pasaulis, kuriame karaliauja pojūčiai. Jame pajusite, kaip veikia pozityvia energija pulsuojantys dailės kūriniai, išmėginsite lytėjimo ir uoslės jautrumą, o Indonezijos meistrų rankomis tapytuose batikos audiniuose ieškosite savo asmenybės raštų.

 

Ekspozicija

AMRES ART potyrių erdvėje eksponuojami kūriniai yra gimę intuityviosios estetikos būdu - piešiantis žmogus savo rankos judesiu perteikia tą pilnatvės ir harmonijos būseną, kurią tuo metu jaučia.

 

  • AMRES ART AKRILO DROBĖS „LYDERIO GENAS“. Tai šviesios emocijos, išlietos spalvomis. Šiuos darbus kūrė veiklūs, sėkmingi, gražūs žmonės energetiškai stipriose Lietuvos vietose, todėl, ilgiau į juos žiūrint, galima „užsikrėsti“ pozityvia autorių nuotaika. Kūriniuose užkoduota gera energija suteiks impulsą tiems, kurie siekia pokyčių savo veikloje.

 

  • AMRES ART AKVARELĖS „DŽIUGESIO RAŠTAI“.  Niekas kitas taip gerai neperteikia žmogaus sielos virpesių, kaip akvarelė. Per spalvų pustonius, šviesos skaidrumą, šešėlių žaismą išsilieja akimirkos nuotaika, įspūdis, išgyvenimas. Tai meditatyvi kelionė į save. Būsena, kurioje ištirpsta mintys ir laikas. Šie kūriniai – tarsi terapija: juose skamba šviesi muzika, juose slypi laimės ingredientas.

 

  • AMRES ART ŠILKO BATIKA „ASMENYBĖS RAŠTAI“. Tai paveikslai, ištapyti Indonezijos meistrų, taikant senąją, UNESCO saugomą, batikos kūrimo technologiją – marginimą dažais ir vašku. Meistriški spalvų ir formų potėpiai ant šilko virsta ypatingais raštais-vaizdiniais, įkvėptais italų filosofo, menininko Antonijaus Menegečio (it.Antonio Meneghetti) kūrinių. Šie vaizdiniai byloja apie žmogaus asmenybės grožį ir pašaukimą. Jie skatina iš naujo pažvelgti į save, atrasti savo individualumą.

 

Interaktyvi tikrumo degustacija
 

AMRES ART potyrių erdvė kviečia į tikrumo degustaciją. Ji skirta lavinti intuiciją ir pojūčius, padedančius orientuotis tikrų-netikrų dalykų pasaulyje:

 

  • KVAPŲ DEGUSTACIJA. Čia pasitikrinsite uoslės aštrumą, degustuodami natūralius eterinius aliejus. Patirsite, koks kvapas skleidžia džiaugsmą. Atrasite tą jo natą, kuri tuo metu labiausiai atitinka Jūsų emociją. Išsirinksite kvepiančią „Džiugesio rašto“ atvirutę. Tai savita būsenos ir nuotaikos diagnostika.

 

  • ŠILKO DEGUSTACIJA. Čia prisiliesite prie švelnaus, jausmingo šilko ir per lytėjimo pojūtį pamėginsite atskirti natūralų ir sintetinį audinį.

 

AMRES ART potyrių erdvė žada gerų emocijų užtaisą, drauge primindama apie tikrumo svarbą ir kūrybingumą, kuris slypi kiekviename iš mūsų.

 

Potyrių erdvę galite rasti netoli laipinimo vartų A4.

[[#ex]]

Keleivių terminalo planas

1 aukštas

2 aukštas

3 aukštas

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 07 28 d. 13:32
Atgal
X