Kviečiame pamatyti oro uosto darbą iš arčiau!

Ekskursijos Vilniaus oro uoste metu pamatysite keleiviams dažnai nepasiekiamas, atidžiai saugomas oro uosto vietas, iš arti stebėsite kylančius ir besileidžiančius įspūdingus lėktuvus, turėsite galimybę apsilankyti labai svarbių asmenų (VIP) terminale, susipažinsite su priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais bei pamatysite, kokia aerodrome esanti įranga padeda oro uostui užtikrinti saugą ir nuolatinę veiklą visus metus.

Ekskursijas veda patyrę oro uosto darbuotojai, kurie ne tik įdomiai pristatys visą veiklą ir įdomybes, bet ir papasakos ne vieną neįtikėtiną nutikusią istoriją.

Laikas: ekskursijos vykdomos tik šiltuoju metų laiku balandžio – spalio mėnesiais. 

Grupės: ekskursijos Vilniaus oro uoste vedamos nuo 10 iki 30 asmenų grupėms. Grupę lydintis atsakingas asmuo ekskursijoje dalyvauja nemokamai (žr. lentelę žemiau), tačiau yra skaičiuojamas į bendrą ekskursijoje dalyvaujančių asmenų grupės skaičių.

Svarbu! Šiuo metu ekskursijos yra organizuojamos tik moksleiviams. 

Žmonių skaičius grupėje

Amžiaus grupė

Ikimokyklinio ir 1-4 kl. moksleiviai 5-12 kl. moksleiviai Studentai Suaugę
10 - 20* - 1 0 0
21 - 29 1 1 0 0

* Minimalus ekskursijos dalyvių skaičius ikimokyklinio ir 1-4 kl. moksleivių grupėje – 20 asmenų, 5-12 kl. moksleivių grupėje, studentų ir suaugusių grupėje – 10 asmenų.

Įkainiai*

Amžiaus grupė Oro uostai
Vilniaus Kauno Palangos
Ikimokyklinio ir 1-4 kl. moksleiviai** 4,80 eur. 4,80 eur. 4,80 eur.
5-12 kl. moksleiviai, studentai ir suaugę** 9,60 eur. 9,60 eur. 9,60 eur.

* Pinigai už neatvykusius į ekskursiją – negrąžinami. 

** Specialių poreikių turintiems asmenims ir vaikų namų globotiniams - ekskursijos vedamos nemokamai.

Ekskursijos trukmė: iki 1,5 val.
Dokumentai: Pageidaujama ekskursijos data ir laikas yra derinami el.paštu [email protected]. Susiderinus datą ir laiką, prašome užpildyti oficialų prašymą (visi prašymo laukeliai yra privalomi) ir jį atsiųsti taip pat el. paštu 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 09 28 d. 10:34
Atgal
X