Kviečiame pamatyti oro uosto darbą iš arčiau!

Ekskursijos Vilniaus oro uoste metu pamatysite keleiviams dažnai nepasiekiamas, atidžiai saugomas oro uosto vietas, iš arti stebėsite kylančius ir besileidžiančius įspūdingus lėktuvus, turėsite galimybę apsilankyti labai svarbių asmenų (VIP) terminale, susipažinsite su priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais bei pamatysite, kokia aerodrome esanti įranga padeda oro uostui užtikrinti saugą ir nuolatinę veiklą visus metus.

Ekskursijas veda patyrę oro uosto darbuotojai, kurie ne tik įdomiai pristatys visą veiklą ir įdomybes, bet ir papasakos ne vieną neįtikėtiną nutikusią istoriją.

Laikas: ekskursijos vykdomos tik šiltuoju metų laiku balandžio – spalio mėnesiais. Akcentuojame, kad registracija į artėjančio mėnesio ekskursijas prasideda einamojo mėnesio viduryje t.y. ekskursijos rezervuojamos ne vėliau nei mėnesiui į priekį. Dėl rezervacijos kviečiame skambinti telefonu 8 5 273 9326. 

Grupės: ekskursijos Vilniaus oro uoste vedamos nuo 10 iki 30 asmenų grupėms. Grupę lydintis atsakingas asmuo ekskursijoje dalyvauja nemokamai (žr. lentelę žemiau), tačiau yra skaičiuojamas į bendrą ekskursijoje dalyvaujančių asmenų grupės skaičių.

Svarbu! Šiuo metu ekskursijos yra organizuojamos tik moksleiviams.

* Minimalus ekskursijos dalyvių skaičius ikimokyklinio ir 1-4 kl. moksleivių grupėje – 20 asmenų, 5-12 kl. moksleivių grupėje, studentų ir suaugusių grupėje – 10 asmenų.

Įkainiai

* Specialių poreikių turintiems asmenims ir vaikų namų globotiniams - ekskursijos vedamos nemokamai.
 

Ekskursijos trukmė: iki 1,5 val.
Dokumentai: telefonu suderinus pageidaujamą ekskursijos datą ir laiką, prašome užpildyti oficialų prašymą (visi prašymo laukeliai yra privalomi) ir jį atsiųsti el. paštu  

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 09 20 d. 16:11
Atgal
X