Dauguma užsienio šalių dar labiau atlaisvino atvykimo reikalavimus. Lietuva taip pat nebereikalauja atvykstančių iš ES ir Europos ekonominės erdvės neigiamo COVID-19 testo rezultato, net jei asmuo nėra vakcinuotas ar persirgęs. Taip pat atvykstantiems iš šių šalių jau nebetaikoma ir saviizoliacija bei nereikia pildyti NVSC keleivio anketos (plačiau čia ir čia).

Iš trečiųjų šalių atvykstantiems asmenims nebetaikomas reikalavimas izoliuotis. Plačiau – čia.

Informaciją apie procedūras grįžus iš užsienio rasite NVSC puslapyje čia.

Informacija apie ES skaitmeninį COVID pažymėjimą čia.

Siekiame, kad jūsų kelionės būtų sklandžios ir malonios, todėl šiame puslapyje rasite pagrindinę informaciją, kurios gali prireikti planuojant skrydį.

Tiesioginių skrydžių kryptys iš Lietuvos oro uostų

Paspaudę ant šalies pavadinimo žemiau būsite nukreipti į tos šalies reikalavimus:

Visas iš ir į Lietuvos oro uostus tiesiogines skrydžių kryptis bei reikalavimus vykstant į užsienio šalis rasite čia: www.vno.lt/kryptys-is-lietuvos-oro-uostu

Turite klausimų? Turime atsakymų!

 

Suprantame, jog galbūt seniai buvote oro uoste ir kyla įvairių klausimų, kaip gi viskas šiuo metu vyksta. Atsakymus rasite mūsų dažnai užduodamų klausimų skiltyje.

Įsibegėjant vasarai oro uoste daugėja ir keliaujančių. Todėl rekomenduojame į oro uostą atvykti likus mažiausiai 2 valandoms iki skrydžio bei nepamiršti su savimi turėti konkrečių šalių reikalaujamas keleivio atvykimo formas, kurias būtina užpildyti dar prieš atvykstant į tą šalį.

Saugumas - mūsų prioritetas

Siekiame, jog oro uostas būtų saugi vieta keliauti, todėl rūpinamės švara, saugių atstumų laikymusi, prašome visų, esančių oro uoste, dėvėti apsaugines veido kaukes. Visi trys Lietuvos oro uostai prisijungė prie Europos aviacijos saugumo agentūros inicijuotos saugumo chartijos ir įsipareigojo užtikrinti aukščiausius epidemiologinius saugos standartus keleiviams, darbuotojams ir partneriams oro uostuose. Apie šiuo metu veikiančias papildomas priemones skaitykite čia.

Skrydžių tvarkaraštis

Vykstančių skrydžių tvarkaraštį rasite čia.

Pradėkite savo atostogas jau oro uoste 

Palepinkite save ir skrydžio laukimo laiką praleiskite Narbutas verslo klube. Už 32 eur (arba 29 eur perkant internetu) jūsų laukia:

  • Neriboti šalti ir karšti užkandžiai
  • Alkoholiniai, gaivieji ir karšti gėrimai
  • Privati, jauki ir patogi erdvė 

Daugiau informacijos: www.vno.lt/Narbutas

O nestovėti eilėse ir greičiau patekti į ramų skrydžio laukimą padės greitoji patikra (angl. fast-track), kurią taip pat galite iš anksto užsisakyti čia.

Kavinės, restoranai ir parduotuvės veikia

Vilniaus oro uoste maloniai laukti skrydžio galite ir čia veikiančiuose kavinėse ir restoranuose. Jūsų laukia:

  • Kavinė „Caffeine LT“;
  • Restoranas „Charlie Pizza“;
  • Kepyklėlė „Crustum“;
  • Restoranas „PANKolis Airport“;
  • Restoranas „Pankolis by Kalnapilis Nealkoholinis“
  • Restoranas „MANAMI“
  • Baras „Švyturys“.


Taip pat veikia parfumerijos ir kosmetikos parduotuvėCrème de la Crème boutique“, elektronikos parduotuvė „Mobili Linija“, patogaus ir greito apsipirkimo parduotuvės „Narvesen Lietuva“, knygynas „Narvesen Bookshop“, dalis „Heinemann Duty Free“ parduotuvių, savitarnos pardavimo automatai.

Daugiau Vilniaus oro uoste teikiamų paslaugų rasite čia: www.vno.lt/lt/paslaugos-oro-uoste

Nepraleiskite skrydžių naujienų ir gaukite jas tiesiai į savo pašto dėžutę. Prenumeruokite Lietuvos oro uostų naujienlaiškį:

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2023 03 01 d. 13:20
Atgal
X