Leisti

Autobusu iš Minsko

Bendrovės „Ecolines“ autobusai kasdien 4 kartus važiuoja maršrutu  Minskas–Vilniaus oro uostas. Kelionės trukmė – 3 val. 45 min, kaina – 11 Eur. Patogiame autobuse keleiviai gali nemokamai naudotis planšetiniais kompiuteriais, Wi-Fi internetu, individualia 220V jungtimi, WC, taip pat nemokamai vaišintis kava bei arbata. Vilniuje autobusas kelionę pradeda autobusų stotyje, tada užsuka į oro uostą ir keliauja į Minską. Minske kelionė pradedama centrinėje autobusų stotyje (Bobruiskaya g. 6), tada vykstama į Vilniaus oro uostą, o maršrutas baigiamas Vilniaus autobusų stotyje.

Autobusu į / iš Gardiną (-o)

UAB EDEPA autobusai kasdien važiuoja tarptautiniu maršrutu Vilnius–Gardinas per Druskininkus. Kelionės trukmė  – 3 val. 30 min. Autobusai tarptautiniu maršrutu Vilnius–Gardinas išvyksta iš Vilniaus autobusų stoties, 21 stovėjimo aikštelės, užsukdami į Vilniaus oro uostą, 4–5 kartus per dieną, priklausomai nuo savaitės dienos. Iš Gardino autobusas išvyksta iš Gardino autobusų stoties 1-osios stovėjimo aikštelės.

Autobusu iš Klaipėdos

Iš Klaipėdos į Vilniaus oro uostą galite atvykti Vilniaus oro uosto ekspresu. Autobusiukai išvyksta nuo prekybos centro „Akropolis“ aikštelės, esančios šalia Dubysos gatvės. Prekybos centro adresas: Taikos pr. 61, Klaipėda.

Autobusu iš Palangos

TOKS autobusai kartą per dieną veža maršrutu: Palanga–Vilniaus oro uostas–Vilniaus autobusų stotis–Palanga, užsukdami į Klaipėdos ir Kauno autobuso stotis. Išvykimas iš Palangos – 23 val.55min. Atvykimas į oro uostą – 05 val. 36 min. Atvykimas į Vilniaus autobusų stotį – 05 val. 50 min. Kelionės trukmė – 5val. 55 min. Bilietų galite įsigyti internetu arba iš vairuotojo.

Į Palangą iš Vilniaus autobusų stoties autobusas išvyksta  23 val.. 23 val. 04 min. – 04 val. 30 min. Oro uostas–Palanga. Kelionės trukmė –  5 val. 30 min. Bilietų galite įsigyti internetu arba iš vairuotojo.

Autobusu iš Rygos

Patogūs „Flybus“ mikroautobusai jungia Vilniaus oro uostą ir Rygos centrą. Mikroautobusuose rasite nemokamą Wi-Fi internetą ir USB  kroviklį. „Flybus“ tvarkaraščiai suderinti su dauguma „Ryanair“ ir „Wizz Air“ skrydžių Vilniaus oro uoste.

Autobusu iš Pasvalio, Panevėžio

Iš Panevėžio į Vilniaus oro uostą kursuoja autobusai pagal pritaikytą sezoninį skrydžių grafiką. Būtina išankstinė rezervacija. Susidarius grupėms, vežame keleivius maršrutais Pasvalys–Vilniaus oro uostas–Pasvalys ir Vilniaus oro uostas–Rygos oro uostas. Jūsų patogumui, atvešime nuo namų durų iki išvykimo terminalo durų. Grįžtančius parvešime pageidaujamu adresu. Grupėms taikome nuolaidas. Išrašome sąskaitas, kelionės kvitus. Keliaukite be rūpesčių! Mes vairuojame, Jūs skrendate!

Tvarkaraštis: www.skybus.lt

[[#ex]]

Lauko schema

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 10 08 d. 13:55
Atgal
X