„Kiss & Fly“ zona yra skirta trumpalaikiam automobilių sustojimui ir keleivių išlaipinimui. Kiekvienam vairuotojui, norinčiam patekti prie išvykimo terminalo ir išleisti keleivius, leidžiama patekti į panduso zoną ir nemokamai stovėti ne ilgiau kaip 10 min. per valandą. Viršijus leistiną nemokamą laiką trumpalaikio sustojimo zonoje stovėjimas apmokestinamas pagal galiojančius įkainius. „Kiss & Fly“ automobilių stovėjimo aikštelės įkainiai yra: 

10 min. nemokamai:  

11–20 min. – 6 Eur

21–40 min. – 12 Eur

41–60 min. – 18 Eur

Kiekviena papildoma valanda – 18 Eur

Prašome susipažinti su  „Kiss & Fly“  eismo schema:

  • Zonoje yra daugiau nei 20 trumpalaikio sustojimo vietų lengviesiems automobiliams;
  • Zonoje yra taikomi  aukščio (4 m.) bei svorio (12 t.) apribojimai;
  • Pirmoje eismo juostoje specialiai pažymėtos vietos trumpajam keleivių išlaipinimui, o antra juosta skirta tik transporto priemonių pravažiavimui;  

Informuojame, kad panduso zonoje transporto priemonių judėjimas ir stovėtas laikas fiksuojamas automatinėmis numerių nuskaitymo kameromis. Naudojimosi taisykles, apmokėjimo būdus ir kitą reikalingą informaciją galite rasti čia.

Specialiųjų poreikių turinčių keleivių transportavimui šioje zonoje yra skirta vieta arčiausia išvykimo terminalo durų. Ji pažymėta specialiu ženklu, pritaikyta ribotos judėsenos asmenų naudojimui, šalia įrengtas specialus pagalbos iškvietimo mygtukas (įmontuotas baltame stulpelyje), kurį paspaudus automatiškai sujungiama su specialiųjų poreikių turinčius keleivius aptarnaujančiu personalu. 

 

Atkreipiame dėmesį!

Jeigu manote, kad specialiųjų poreikių turinčio keleivio išlaipinimui jums prireiks daugiau nei 10 minučių, prašome užpildyti šią formą likus ne mažiau nei 48 val. iki skrydžio.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 03 22 d. 09:12
Atgal
X