Patalpų nuoma oro uoste

Patalpų nuoma oro uoste

Vilniaus oro uostas modernizuoja savo veiklą: daugiau dėmesio, paslaugų ir patogumų siūlo keliaujantiesiems, lankstesnę paslaugų pasiūlą ir daugiau galimybių - verslo partneriams.

Oro uoste siekiame kurti aktyvią, kosmopolitišką veiklos atmosferą, pritraukti daugiau naujų partnerių, pasiūlant jiems gausų pasirinkimą įvairiai veiklai tinkamų patalpų ir gerą aptarnavimą.

Oro uostas yra ko gero vienintelė vieta Lietuvoje, kur vienoje vietoje galima sutikti tiek verslo ir politikos atstovus, tiek keliaujančius ir atostogaujančius užsienyje Lietuvos gyventojus bei svečius iš užsienio.

Valstybė į šį objektą investuoja kaip į svarbų strateginį objektą ir šalies reprezentacinę vietą, Lietuvos vartus į pasaulį bei pasaulio vartus į Lietuvą. Tačiau ši erdvė kol kas toli gražu nėra išnaudojusi visų savo galimybių. Dabar palankiausias momentas prisijungti prie ambicingų oro uosto veiklos plėtros planų.

  • Oro uosto teritorija – puiki erdvė logistikos centrui įsikurti. Čia susikerta svarbiausios krovinių gabenimo trasos: oro transportas, artimas susisiekimas su tarptautiniu IXB automobilių transporto koridoriumi (rytiniu miesto apvažiavimu), geležinkelis.
  • Logistikos centrui oro uosto teritorijoje yra galimybė suteikti reikiamą plotą krovinių sandėliavimui lauko sąlygomis bei sandėliavimą nuomojant plotą esamuose angaruose. Oro uostas užtikrins logistikos centro apsaugą, pagal poreikį suteiks ilgalaikį stovėjimą lengvajam ir krovininiam transportui.

Dėl patalpų nuomos Vilniaus oro uoste kreipkitės:


Kontaktai

Eglė Kiekšienė
Pardavimų vadovė
Tel: +370 5 273 9354
Mob.:+ 370 620 22809
El.paštas e.kieksiene@vno.lt