Antrus metus vykstantis projektas „Joga netradicinėse erdvėse“ šiais metais startavo Didžiajame Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų kieme. Žmonėms išsiilgus gyvo tarpusavio ryšio projektas toliau keliauja po įdomias Vilniaus vietas. Šiltą sekmadienio vakarą „Jogos netradicinėse erdvėse“ organizatoriai – Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (Biuras) – pakvietė praktikuoti jogą Vilniaus oro uoste.

 

Stebėti kylančių ir besileidžiančių lėktuvų praktikuojant jogą atvyko virš 100 žmonių. Neeiline galimybe ant daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės stogo aktyviai praleisti daugiau nei valandą su jogos mokytoja Milana Jašinskyte pasinaudojo įvairaus amžiaus jogos mylėtojai. Į dangų pakilus ir oro balionams, išskirtinis jogos praktikos bei aplink esančių Vilniaus oro uosto vaizdų derinys žmones išlydėjo su šypsenomis ir ramybe.

 

Dovanoja unikalius potyrius

 

Praeitais metais įvykę net 6 „Jogos netradicinėse erdvėse“ renginiai įvairiose Vilniaus vietose, tokiose, kaip Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, Nacionalinė dailės galerija, Menų spaustuvė, Lietuvos medicinos biblioteka ir kitos, kiekvieną kartą dalyviams dovanoja unikalią patirtį. Vilniaus oro uosto erdvė, anot Biuro vadovės Guodos Ropaitės-Beigės, dovanojo ne tik unikalius potyrius, bet ir nuostabius nekasdieniškus vaizdus.

 

„Sumažėjus kelionėms į užsienį šis renginys buvo puiki proga Vilniaus oro uostą pamatyti kitomis akimis. Vilniuje yra dar daug nepažintų vietų ir erdvių, kurios stebina savo unikalumu. Mūsų tikslas – supažindinti sostinės gyventojus su jomis per sveikatai palankius potyrius. Sulaukiame nemažai dalyvių atsiliepimų, kad apsilankę mūsų renginiuose jie atranda kur kas daugiau, nei vien tik fizinę ar edukacinę veiklą“, – apie projekto iniciatyvą kalbėjo G. Ropaitė-Beigė.

 

Nestandartinės idėjos gimsta oro uostuose

 

Lietuvos oro uostų atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas džiaugiasi, kad tokių nestandartinių iniciatyvų kaip „Joga netradicinėse erdvėse“ atsiranda vis daugiau. Jis sako, kad oro uostai, tai ne tik aviacijai, bet ir renginiams puikiai tinkanti vieta.

 

„Esame atviri įvairioms renginių idėjoms, o ypač palaikome tas, kurios skatina sveikatingumą, bendruomeniškumo jausmą. Lietuvos oro uostai jau ne kartą įrodė, kad nestandartinės idėjos, gimusios šiose vietose, pritraukia labai didelį visuomenės dėmesį. Todėl labai tikimės, kad panašių renginių ateityje tik daugės“, – sako T. Vasiliauskas.

 

 „Jogos netradicinėse erdvėse“ renginių ciklas tęsiasi, daugiau informacijos galima rasti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ puslapyje.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 07 28 d. 16:08

Susijusios naujienos

Lietuvos oro uostų finansiniai rezultatai: praėjusiais metais suvaldyti pandemijos finansiniai iššūkiai, augimas 2022-aisiais ir planuojamas pelnas 2023 metais
Plačiau
Keliaujantiems lėktuvais – dar mažiau ribojimų: atsisakoma rekomendacijos dėvėti apsaugines veido kaukes oro uostuose ir orlaivių viduje
Plačiau
Balandžio mėnesio Lietuvos oro uostų statistika: Kauno oro uostas jau lenkia prieš pandeminį laikotarpį
Plačiau
Marius Gelžinis: Sovietinis inkliuzas Vilniaus oro uoste: gal jau užteks dvejonių dėl „paveldo apsaugos“?
Plačiau
Atgal
X