Taksi į oro uostą išsikviesti iš anksto ar prašyti draugų pagalbos nebereikia, nes Vilniaus oro uosto taksi – pigu, kokybiška ir patogu  – atskridai, įsėdai ir važiuoji!

Vilniaus oro uosto rekomenduojamų taksi rasite taksi linijoje, išėję iš Atvykimo terminalo. Juose galėsite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais, ir mokėjimo kortelėmis. Kelionės pabaigoje visada reikalaukite atspausdinto pinigų priėmimo kvito!

Prieš įsėsdami į taksi automobilį įsitikinkite, kad tai yra Vilniaus oro uosto taksi. Juos atskirsite iš viduje esančių informacinių lentelių su nurodytais tarifais.

Jei sumokėjote daugiau – t.y. didesniais tarifais nei numatyta, atsiųskite mums pinigų priėmimo kvitą, kurį Jums pateikė taksi vairuotojas, užpildydami „Rašykite mums“ formą. Tam, kad galėtume atlikti tyrimą mums reikalinga ši informacija:

  • taksi vežėjo išduotas, atspausdintas ar ranka rašytas, pinigų priėmimo kvitas, kuriame matosi taksi automobilio valstybiniai numeriai (skanuota jo versija irgi tinka);
  • tikslus kelionės laikas bei adresas, kur buvo vykstama;
  • nuotrauka, kurioje matosi taksi automobilio valstybiniai numeriai.

Atlikę tyrimą ir nustatę, kad buvo pritaikyti didesni nei leistini vežimo tarifai, mes kompensuosime Jūsų permokėtą sumą!

Linkime malonių įspūdžių Lietuvos sostinėje!

[[#ex]]

Lauko schema

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 02 19 d. 09:59
Atgal
X